דלתות פנים
 דלתות פנים לבנות דלת פנים מעוצבת דלת פנים מעוצבת מעץ מלא

  

דלתות פנים

 דלתות פנים בניגוד לדלתות כניסה הן פחות מאסיביות. דלתות פנים לא מיועדות להגנה בפני פורצים ואין צורך שיהיו מפלדה או חומרים עמידים. דלתות פנים לא צריכות להיות עמידות בפני תנאי מזג אויר קיצוניים כמו קור, גשם, שמש חזקה.  אחד החומרים הפופולריים לייצור דלתות פנים הוא עץ וכן שילובים של עץ וזכוכית.

דלתות פנים פשוטות יכולות להוות מצע ליצירתיות דקורטיבית. הרבה פעמים אנחנו רוצים לשדרג את הדירה שאנחנו גרים בה ולא כל כך יודעים איך. לפעמים החלפת דלתות פנימיות פשוטות והתקנת דלתות פנימיות מעוצבות יכולה לשנות את פני כל הדירה. תארו לעצמכם את הדירה ששכרתם או רכשתם מיד שניה ובה מותקנות דלתות פנימיות סטנדרטיות. היום, גם דירות שרוכשים מקבלן הן דירות עם דלתות פשוטות ולעיתים קרובות דלתות פנימיות נראות בדיוק כמו דלתות פנימיות במשרדים. כדי להרגיש יותר בית ופחות בעבודה אפשר להחליף דלתות פנימיות גם בבתים חדשים.

דלתות פנימיות משודרגות או מעוצבות אינן זולות, אבל התוצאה הסופית מרשימה.  תארו לעצמכם דירה אשר דלתות פנימיות פשוטות וסתמיות בה הוחלפו ובמקומם הותקנו דלתות מעוצבות, במקום מראה סתמי פתאום יש מראה משודרג. אפשר לבחור דלתות מעוצבות בסגנונות שונים ומגוונים. אפשר לבחור דלתות קלאסיות עם שילוב של זכוכיות חלביות שמקנות לדלתות מראה מעניין. מצד אחד דלתות כאלה לא מאפשרות לראות מה נעשה בתוך החדר אך מצד שני הן נותנות תחושה של מרחב פתוח. דלתות פנים מחיר יכולות להיות מעץ מלא אך גם דלתות HDF או פורניר במילוי עץ. למרות שאנשים רבים בוחרים דלתות פנים בצבעים סטנדרטיים יש כאלה שמעדיפים להיות יצירתיים גם מבחינת צבעוניות הדלתות ובוחרים בצבעים אחרים, כמו אדום למשל. כאשר בוחרים דלתות בהן משולבת זכוכית אפשר לשחק עם גוונים שונים של זכוכית כמו כחול, ורוד, גווני נחושת ועוד.